MILU - profesjonalne systemy ogrodzeniowe dla leśnictwa i hodowli dzikich zwierząt.

Firma

Witamy na stronie internetowej firmy MILU, założonej i prowadzonej przez Teresę i Bartłomieja Dmuchowskich. Jesteśmy najstarszą firmą w Polsce specjalizującą się w kompleksowej obsłudze ferm jeleniowatych; prowadzimy również sprzedaż siatek, grodzimy duże obszary (pastwiska, działki, sady, lasy, stawy rybne, większe posesje).

Oferujemy pełny asortyment najlepszych systemów ogrodzeniowych do hodowli fermowej jeleniowatych a także dzików, strusi, zwierząt gospodarskich i innych ogrodzeń dla rolnictwa i leśnictwa. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem najmocniejszych na świecie siatek CYCLONE, sprzętu do ich montażu firmy HAYES i FAIRBROTHER a także najwyższej klasy produktów dla leśnictwa i rolnictwa firmy BETAFENCE. Sprzedajemy hydrauliczne i mechaniczne poskromy dla jeleniowatych, bramy ogrodzeniowe oraz impregnowane słupki drewniane. Naszą ofertę uzupełniają artykuły z firmy Bentley Polska, m.in.: elektryzatory i akcesoria do ogrodzeń elektrycznych SPEEDRITE, wagi elektroniczne TRU-TEST, kolczyki ZEE TAGS.

 


Prowadzimy doradztwo związane z zakładaniem ferm jeleni i danieli, w tym projektowanie ferm,   pomoc w zakupie materiału hodowlanego, jego ocenie itp.

Oferujemy profesjonalne wykonawstwo ogrodzeń z siatki i ogrodzeń elektrycznych, zagród manipulacyjnych z pełnym wyposażeniem.

Mamy piętnastoletnie doświadczenie praktyczne w prowadzeniu ferm jeleniowatych, ich urządzaniu i budowie ogrodzeń. Szerokie kontakty w kraju i za granicą oraz znajomość najnowszych osiągnięć praktycznych i naukowych pozwalają nam zaoferować wysokiej jakości usługi. Zapraszamy do współpracy!

Szybki kontakt


Firma Handlowo-Usługowa
MILU Teresa Dmuchowska
Kosewo Górne 17
11-700 Mrągowo
NIP 739 227 80 00

tel. +48 604 179 721
tel. +48 608 06 22 98

milu@milu.com.pl

BPH PBK o/Mrągowo
nr 65 1060 0076 0000 4051 8016 8519